Pił, bo miał urodziny. Senior w trzy dni dwa razy zatrzymany za jazdę pod wpływem

Dnia jeleniogórski portal 24jgora.pl opublikował artykuł pod tytułem: "Pił, bo miał urodziny. Senior w trzy dni dwa razy zatrzymany za jazdę pod wpływem",

w którym piszą, że "Ten rezolutny staruszek drugi raz w ciągu trzech dni został zatrzymany za jazdę po pijaku. Dlaczego pił? Bo miał urodziny. Dlaczego wsiadł za kierownicę? Tego nie wiemy…".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24jgora.pl.