Wielki dzie艅 dla naszego miasta i dla sp贸艂ki WODNIK!

Dnia jeleniog贸rski portal 24jgora.pl opublikowa艂 artyku艂 pod tytu艂em: "Wielki dzie艅 dla naszego miasta i dla sp贸艂ki WODNIK!",

w kt贸rym pisz膮, 偶e "Dzisiaj w Warszawie Pani Prezes Katarzyna Wierska-Kuberka podpisa艂a z Robertem Gajd膮, Zast臋pc膮 Prezesa Zarz膮du Narodowego Funduszu Ochrony 艢rodowiska i Gospodarki Wodnej - umow臋, kt贸ra przyniesie Jeleniej G贸rze gigantyczne wsparcie finansowe.".

Zach臋camy do przeczytania wiadomo艣ci na stronie portalu 24jgora.pl.