Nowe udogodnienie w Starej Kamienicy. Mieszkańcy zrobią zdjęcia do dokumentów na miejscu

Dnia jeleniogórski portal 24jgora.pl opublikował artykuł pod tytułem: Nowe udogodnienie w Starej Kamienicy. Mieszkańcy zrobią zdjęcia do dokumentów na miejscu,

w którym piszą, że "Mieszkańcy gminy Stara Kamienica nie muszą już jeździć do Jeleniej Góry, by zrobić zdjęcie do dokumentu. Teraz mogą zrobić to w urzędzie. Stanęła tam fotokabina.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24jgora.pl.