Pił, bo miał urodziny. Senior w trzy dni dwa razy zatrzymany za jazdę pod wpływem
Dnia jeleniogórski portal 24jgora.pl opublikował artykuł
pod tytułem: Pił, bo miał urodziny. Senior w trzy dni dwa razy zatrzymany za jazdę pod wpływem,
w którym piszą, że
"Ten rezolutny staruszek drugi raz w ciągu trzech dni został zatrzymany za jazdę po pijaku. Dlaczego pił? Bo miał urodziny. Dlaczego wsiadł za kierownicę? Tego nie wiemy…".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24jgora.pl.