Młodzi mieszkańcy Jeleniej Góry skorzystają z wakacyjnych zniżek w Termach Cieplickich

Dnia jeleniogórski portal 24jgora.pl opublikował artykuł pod tytułem: Młodzi mieszkańcy Jeleniej Góry skorzystają z wakacyjnych zniżek w Termach Cieplickich,

w którym piszą, że "Już od jutra do końca wakacji dzieci, młodzież i studenci do 26. roku życia posiadający Jeleniogórską Kartę Mieszkańca Jestem z Jeleniej będą mogli korzystać z 50-procentowej zniżki na dwugodzinny pobyt w strefie basenowej Term Cieplickich.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24jgora.pl.