Młodzi mieszkańcy Jeleniej Góry skorzystają z wakacyjnych zniżek w Termach Cieplickich
Dnia jeleniogórski portal 24jgora.pl opublikował artykuł
pod tytułem: Młodzi mieszkańcy Jeleniej Góry skorzystają z wakacyjnych zniżek w Termach Cieplickich,
w którym piszą, że
"Już od jutra do końca wakacji dzieci, młodzież i studenci do 26. roku życia posiadający Jeleniogórską Kartę Mieszkańca Jestem z Jeleniej będą mogli korzystać z 50-procentowej zniżki na dwugodzinny pobyt w strefie basenowej Term Cieplickich.".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24jgora.pl.