Z imprezy wyszedł z pralką. 33-latek zatrzymany przez jeleniogórskich policjantów

Dnia jeleniogórski portal 24jgora.pl opublikował artykuł pod tytułem: Z imprezy wyszedł z pralką. 33-latek zatrzymany przez jeleniogórskich policjantów,

w którym piszą, że "Był na spotkaniu towarzyskim w wynajętym apartamencie w Jeleniej Górze. Z imprezy wyniósł pralkę. Został już zatrzymany, a skradziony sprzęt niedługo wróci do właściciela.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24jgora.pl.


W tym czasie pojawiły się także inne wiadomości lokalne na podobny temat: