Z imprezy wyszedł z pralką. 33-latek zatrzymany przez jeleniogórskich policjantów
Dnia jeleniogórski portal 24jgora.pl opublikował artykuł
pod tytułem: Z imprezy wyszedł z pralką. 33-latek zatrzymany przez jeleniogórskich policjantów,
w którym piszą, że
"Był na spotkaniu towarzyskim w wynajętym apartamencie w Jeleniej Górze. Z imprezy wyniósł pralkę. Został już zatrzymany, a skradziony sprzęt niedługo wróci do właściciela.".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24jgora.pl.